Eerste launchdata Formule 1-teams bekend
Het seizoen 2008 is nog maar enkele weken afgelopen en de teams maken zich alweer op voor de presentatie van hun nieuwe bolides. Vandaag hebben het BMW Sauber F1 Team en Panasonic Toyota Racing hun launchdatum bekendgemaakt. De nieuwe Toyota wordt onthuld op 15 januari, echter op ingetogen wijze. Het team wil zich volledig richten op het testen van de bolide, gezien de flinke reglementswijzigingen die per komend seizoen hun intrede doen. Er vindt geen officiële presentatie plaats, alleen de media krijgt informatie over de bolide. De TF109 komt op 20 januari voor het eerst in actie tijdens de eerste van een driedaagse testsessie op het nieuwe Algarce Motor Park in Portugal.
BMW Sauber presenteert vijf dagen later de F1.09 in Valencia. Het bolide komt die dag voor het eerst in actie in Valencia op het Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo. Zowel Robert Kubica als Nick Heidfeld zijn aanwezig bij de onthulling, die eveneens niet veel om het lijf zal hebben.
BMW Sauber presenteert vijf dagen later de F1.09 in Valencia. Het bolide komt die dag voor het eerst in actie in Valencia op het Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo. Zowel Robert Kubica als Nick Heidfeld zijn aanwezig bij de onthulling, die eveneens niet veel om het lijf zal hebben.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1
More news
17-08
