EERSTE FOTO: Dit is de gloednieuwe Aston Martin AMR23 van Fernando Alonso en Lance Stroll

Aston Martin heeft de nieuwe Formule 1-auto van dit seizoen gepresenteerd en dit zijn de eerste foto's. Om 20.00 uur Nederlandse tijd trokken ze het doek van de nieuwe AMR23. Fernando Alonso en Lance Stroll zullen met de bolide proberen het de topteams moeilijk te maken in de strijd om de wereldtitel Formule 1. Vorig seizoen eindigde de Britse formatie als zevende in het constructeurskampioenschap, het team heeft dus nog een aardige taak voor de boeg.
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Mocht je de nieuwe RB19 van Max Verstappen nog niet hebben gezien, of wil je hem gewoon nog een keer bewonderen? Foto's zijn hier te zien, de videobeelden RB19 Max Verstappen zijn hier te zien!
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

F1-baas komt met waarschuwing voor Kimi Antonelli: 'Aard van onze sport'

Max Verstappen krijgt lof voor bijzondere kwaliteit: "Soms angstaanjagend nauwkeurig"

F1-insider legt uit hoe George Russell het Kimi Antonelli lastig kan maken

Verstappen blijft onderwerp van speculatie: "Als hij ergens naartoe gaat, wil hij naar het beste team"
Meer nieuws
18-08

