De moeilijke tijden van Felipe Massa: "Wisten niet of hij ooit nog kon racen"
Felipe Massa staat al geruime tijd onder druk bij het Ferrari F1 Team wegens uitblijvende resultaten ten opzichte van teamgenoot Fernando Alonso. Toch heeft de Scuderia haar vertrouwen uitgesproken in de Braziliaan, al moet hij in 2012 zijn talent laten zien wil hij langer in dienst blijven. De geruchten gaan dat Robert Kubica komend jaar als testrijder gaat werken aan zijn rentree om in ’12 klaar te zijn voor een terugkeer. Massa’s manager Nicolas Tost is van mening dat de matige prestaties van zijn pupil niets te maken hebben met zijn zware crash in 2009 in Hongarije.
“Ik geloof eerlijk gezegd niet dat het ongeluk Felipe veranderd heeft”, aldus Todt tegenover Autosport. “Drie jaar geleden werd hij bijna wereldkampioen, twee jaar geleden wisten we niet of hij ooit nog kon racen. Het leven is onvoorspelbaar maar als rijder heeft hij moeilijke tijden doorgemaakt. Zelfvertrouwen speelt een grote rol bij het behalen van resultaten. Ferrari steunt Felipe echter zeer goed. Het zijn mensen die volledig in hem geloven, anders hadden zij zijn contract niet verlengd. Dat is een goed teken. Maar dit was natuurlijk een zeer middelmatig seizoen van Felipe, al is hij de eerste die dat zal toegeven.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Waarom Kimi Antonelli’s persoonlijkheid George Russell extra dwarszit

'Isack Hadjar mist Grand Prix van Nederland door blessure'

McLaren verrast door sterke band tussen Lando Norris en Oscar Piastri: "De relatie is juist nog sterker geworden"

Príncipe Bernhard sobre la presión financiera de la F1 en Zandvoort: 'Las tribunas agotadas cubren solo la mitad del presupuesto de organización'
Más noticias
19-08
