Damon Hill bang voor voorkeursbehandeling Schumacher door FIA
De terugkeer van Michael Schumacher in de F1 zorgt bij sommigen voor bange of boze gezichten. De Italiaanse Tifosi zijn woedend op de Duitser. De Engelsman Damon Hill is daarentegen bang voor belangenverstrengeling binnen de FIA.
Hill denkt dat dit wantrouwen voortkomt uit het feit dat Schumacher zeer goed bevriend is met FIA-president Jean Todt. De twee waren samen met Ross Brawn oppermachtig bij Ferrari en behaalden grootse successen.
“Ik denk dat er door verschillende mensen wordt gedacht dat Schumacher altijd wordt voorgetrokken door de FIA. Deze mensen zullen de F1 dan ook anders volgen dan de fans van Schumacher”, aldus Hill tegenover Bild.
Hill denkt dat dit wantrouwen voortkomt uit het feit dat Schumacher zeer goed bevriend is met FIA-president Jean Todt. De twee waren samen met Ross Brawn oppermachtig bij Ferrari en behaalden grootse successen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
More news
17-08
