Carlos Sainz spreekt met trots over eerste GP-overwinning Norris: “We zijn allemaal blij voor Lando”

Lando Norris won vorige week zijn eerste Formule 1 Grand Prix. Met groot machtsvertoon slaagde de Brit er in om de Grote Prijs van Miami te winnen. Hij maakte veel indruk met deze prestatie. Ook voormalig teamgenoot Carlos Sainz sprak uit dat hij trots is op Norris.
“In Miami verdiende hij een beetje geluk om zijn eerste race te winnen. Wij coureurs weten wie het verdienen om races te winnen en wie er op het niveau rijdt om races te winnen. Lando rijdt om races te winnen. Nu heeft hij eindelijk gewonnen en we zijn allemaal blij voor hem."
Na ruim honderd races slaagde Norris er eindelijk in om zijn eerste Formule 1-race te winnen. In gesprek met Motorsport.com laat Sainz, die in 2019 en 2020 teamgenoot was met Norris, weten enorm trots en blij te zijn voor hem: "Ik denk dat het geluk de mensen die het verdienen toekomt. Lando is één van die jongens”, begint Sainz.
“In Miami verdiende hij een beetje geluk om zijn eerste race te winnen. Wij coureurs weten wie het verdienen om races te winnen en wie er op het niveau rijdt om races te winnen. Lando rijdt om races te winnen. Nu heeft hij eindelijk gewonnen en we zijn allemaal blij voor hem."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
Más noticias
17-08
