Carlos Sainz en Daniil Kvyat genieten van de STR12 op het circuit + VIDEO
Het heeft wat zweet gekost bij Scuderia Toro Rosso maar de STR12 is er uiteindelijk klaar voor. Na de online presentatie van deze zeer mooie bolide, ging de garagebox open en toonden Carlos Sainz en Daniil Kvyat de fraaie auto. De auto komt morgen al in actie tijdens de pre-season testdagen voor het Formule 1 seizoen 2017.
Eerder deze week tijdens een filmdag van het team uit Faenza, hield de krachtbron van de Renault aangedreven STR12 er voortijdig mee op. Bekijk onderstaande video voor beelden van de STR12 op het circuit van Misano.
Eerder deze week tijdens een filmdag van het team uit Faenza, hield de krachtbron van de Renault aangedreven STR12 er voortijdig mee op. Bekijk onderstaande video voor beelden van de STR12 op het circuit van Misano.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
M
Mitchell Koolen
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1
Más noticias
17-08
