België moet Grand Prix behouden: "Ons enige mondiale evenement"
SPA-FRANCORCHAMPS - België moet na het mislukken van het bid voor het wereldkampioenschap voetbal zijn uiterste best doen om de F1-race in Spa-Francorchamps te behouden. Het contract loopt af na 2012. Bernie Ecclestone lijkt af te willen van de Grand Prix om plaats te maken voor races op circuits buiten Europa.
“We moeten voorzichtig zijn, want de conclusie die we kunnen trekken is dat de sportwereld verschuift naar Azië en andere opkomende gebieden”, vertelde politicus Alain Courtois tegenover RTBF. “We krijgen het WK voetbal niet. Ons enige mondiale evenement is de Grand Prix van België.”
“We moeten de Grand Prix behouden. De positie van België in de wereld is erg belangrijk. We hebben een dynamisch land, zijn efficiënt en hebben succesvolle bedrijven. We moeten vasthouden aan wat we hebben.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"

Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi

Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"

