Alfa Romeo presenteert de nieuwe C9 op de ochtend van de eerste dag van de F1-wintertest
Alfa Romeo Racing heeft de datum van het onthullen van haar nieuwe Formule 1-auto bekend gemaakt. De Formule 1 renstal gaat op 19 februari haar Formule 1-auto presenteren. De C9 wordt op de ochtend, om 8.15 uur om precies te zijn, van de eerste F1-wintertestdag op het Circuit de Barcelona-Catalunya onthuld.
“De presentatie omvat het team haar coureurs, Kimi Raikkonen en Antonio Giovinazzi, reservecoureur Robert Kubica, alsmede teambaas Frederic Vasseur en de leden van de technische staf”, zo is op de website van het team te lezen.
“De presentatie omvat het team haar coureurs, Kimi Raikkonen en Antonio Giovinazzi, reservecoureur Robert Kubica, alsmede teambaas Frederic Vasseur en de leden van de technische staf”, zo is op de website van het team te lezen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'

CEO Van Amersfoort Racing houdt deur naar Formule 1 open, maar stelt harde voorwaarden

George Russell krijgt advies na moeizame eerste seizoenshelft: "Hij moet oppassen dat hij niet gaat overdenken"

Toto Wolff steunt terugkeer van de V8 in de Formule 1
Más noticias
17-08
