VIDEO: De Toyota TS050 Hybrid is op Japanse bodem voor thuisrace op Fuji
FUIJ - De volgende ronde van het FIA World Endurance Championship is de 6 uur van Fuji. Het is een thuiswedstrijd voor Toyota aan de voet van Mount Fuji. Tot vorig jaar was het merk ongeslagen op eigen bodem. De wedstrijd werd in 2015 door Porsche gewonnen.
In de onderstaande video is de aankomst op Narita Airport, dichtbij de Fuji Speedway, te zien van de twee Toyota TS050 Hybrid’s van het Japanse merk.
In de onderstaande video is de aankomst op Narita Airport, dichtbij de Fuji Speedway, te zien van de twee Toyota TS050 Hybrid’s van het Japanse merk.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

FOTOS: ¡Ford muestra su nuevo LMDh! Primeros kilómetros camuflado en Paul Ricard

Koenigsegg revive el olvidado sueño GT1 con el CCGT1, un hipercoche para calle y circuitos de todo el mundo

Cancelación de carreras en Qatar y Bahréin: ¡FIA confirma Barcelona y Monza para las dos últimas carreras!

El motor Hypercar del WEC de Ford Racing cobra vida, debut en pista programado para el próximo mes
Más noticias
15-07




