DTM gaat de Formule 1 achterna: DRS-systeem getest in Spanje

Het DRS-systeem wat we kennen uit de F1 zal wellicht in 2013 ook in de Deutsche Toerwagen Masters te vinden zijn. De teams van Audi, BMW en Mercedes zullen volgende week met hun DTM-wagens afreizen naar het circuit van Barcelona om dit alles te gaan testen. Het systeem zal hetzelfde werken zoals in de Formule 1, waarbij een flap aan de achterkant van de vleugel geopend kan worden om het inhalen te bevorderen.
Mocht het testen in Barcalona een positieve uitwerking hebben bij de verschillende teams, dan zal het al komend seizoen toepast worden.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
Meest gelezen op RaceXpress

´Max Verstappen rejects lucrative contract offer from Red Bull´

Driver and track owner Rob Lucassen continues to innovate at Kartclub Ulrum and is active himself this weekend in the 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reacts to Max Verstappen's choice for Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formula 1 cannot continue like this! "It cannot be that Michael is faster than Max Verstappen because..."
More news
17-08




