AlphaTauri deelt eerste beelden van de nieuwe AT04 van Nyck de Vries
Uitgegeven door Frank Korsel • 6 februari 2023 19:00 • Print artikel
Het nieuwe Formule 1-seizoen begint steeds meer vorm aan te nemen nu de teams langzaam aan hun nieuwe bolide’s presenteren. Komende week is het de beurt aan Williams, Alfa Romeo en AlphaTauri. Het team van Yuki Tsunoda en Nyck de Vries onthult komende zaterdag de kleurstellingen van de AT04 op de New York Fashion Week.
Het team uit het Italiaanse Faenza onthult de livery van de AT04 komende zaterdag om 23.30u Nederlandse tijd in New York. Ook moederteam Red Bull Racing presenteerde hun nieuwe strijdwapen in ‘The Big Apple’. AlphaTauri deelde beelden dat ze hun nieuwe bolide nu al naar New York sturen, samen met de nieuwe kledinglijn van het AlphaTauri-concern.
In de video is al een klein deel van de livery te zien, de verwachting is dat er niet veel veranderd aan de kleurstelling van de Italiaanse wagen.
Coming to America! 🗽 AT04 livery & AlphaTauri AW23 reveal at New York Fashion Week 👊
— Scuderia AlphaTauri (@AlphaTauriF1) February 5, 2023
February 11th, 17.30 EST 🇺🇸 (23:30 CET) 🇪🇺 pic.twitter.com/0u1hcewyVB