Laatste nieuws
• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"
UITSLAG

Jordan King wint derde NEC F.R. 2.0 race, Van Buuren keurig derde + UITSLAG

Door Edwin Schimmel23 september 2012 · 17:31 uur1 min lezen
Jordan King wint derde NEC F.R. 2.0 race, Van Buuren keurig derde + UITSLAG

ZANDVOORT - De derde race van het Northern European Championship van de Formule Renault 2.0, verreden tijdens de Trophy of the Dunes op Circuit Park Zandvoort, is gewonnen door de Brit Jordan King. De Manor MP coureur startte de race vanaf de tweede plaats, wist de Indiër Shahaan Engineer voorbij te gaan en won de uiteindelijk met een rode vlag gestopte race, waarmee hij zijn kampioenschapsaspiraties in leven houdt. Meindert va Buuren werd beloond voor zijn doorzetten met een mooi podium.

De Indiër Engineer,rijdend voor Fortec, werd tweede, terwijl de Nederlander Meindert van Buuren zijn derde plaats wist vast te houden en zo, na negen ronden racen, het laatste podiumplaatsje opeiste. De race werd, na een crash waar onder andere de Nederlander Steijn Schothorst betrokken was, vroegtijdig stilgelgegd middels een rode vlag, maar omdat al meer dan 75% van de race was verreden werden toch volle punten vergeven.

Van Buuren

UITSLAG race 3 NEC Formula Renault 2.0 CPZ 23-09-2012:

1.Jordan King - ManorMP Motorsport
2.Shahaan Engineer - Fortec
3.Meinder van Buuren - Manor MP Motorsport
4.Jeroen Slaghekke - Van Amersfoort
5.Jake Dennis - Fortec
6.Josh Hill - Fortec
7.Kevin Kleveros - Trackstar
8.Dennis Wusthoff - Daltec
9.Dan de Zille - Fortec
10.Sandy Stuvik - Interwetten

E
Edwin Schimmel
RaceXpress editorial
Meer over Autosport→
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×