Danny Brand aan de slag bij KSG Team
Danny Brand gaat per direct bij het KSG Team van Harrie Verschueren aan de slag,om daar de jonge talentvolle rijders te begeleiden. Zowel rijder als team zijn blij met de nieuwe samenwerking, zo werd al snel duidelijk.
Teameigenaar Harrie Verschueren is zeer verheugd over de samenwerking met Danny Brand: "Danny kan met zijn ervaring en kennis onze rijders veel leren. Om het materiaal beter te leren kennen rijdt Danny zelf de drie BNL-wedstrijden mee op een Kubica-kart."
Danny Brand, voormalig Nederlands-, Belgisch- en Europees kampioen DD2, is blij met de overstap, legde hij uit tegenover RaceXpress: "Het zijn leergierige rijders met veel talent. Ik hoop dat ik ze samen met Harrie nog wat stappen vooruit kan laten maken. Het materiaal is in ieder geval goed want KSG maakt gebruik van Birel- en Kubica-karts. Ik heb natuurlijk wel even wat trainingskilometers gemaakt, anders heb je het goede gevoel niet."
Teameigenaar Harrie Verschueren is zeer verheugd over de samenwerking met Danny Brand: "Danny kan met zijn ervaring en kennis onze rijders veel leren. Om het materiaal beter te leren kennen rijdt Danny zelf de drie BNL-wedstrijden mee op een Kubica-kart."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Karting & Talent

Livestream Super Heats en Finales: Race 4 van het Duits Kartkampioenschap 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Livestream Kwalificatie Heats: Race 4 Duits Kartkampioenschap 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Live-timing en uitslagen: Race 4 DKM 2026 op de Erftlandring in Kerpen

Met diepe droefheid deelt RGMMC het overlijden van haar co-founder: Lynn Geidel
Meer nieuws
06-08




