Formule 1

Fernando Alonso laat zich niet uit de tent lokken: "Er lijkt elke dag een nieuw gerucht de ronde te doen"

Uitgegeven door Wim Boekel • 7 maart 2024 16:33

FIA-president Ben Sulayem zou volgens een klokkenluider bij de stewards hebben aangedrongen om vorig jaar tijdens Saudische F1-race een tijdstraf bij Fernando Alonso in te trekken. Het kon niet uitblijven of de Aston Martin-coureur ging vragen krijgen over het onderzoek binnen de FIA.

F1 Fernando Alonso


"Er wordt te veel buiten de baan gepraat, omdat de activiteiten op het circuit momenteel niet erg opwindend zijn”, reageerde Alonso tegenover de media. “Er is één auto die de laatste 72 Grands Prix heeft gewonnen, die drie jaar lang min of meer heeft gedomineerd. Dus als dit gebeurt in de sport, is er altijd veel te doen buiten het circuit."

"Wat ons betreft is het geen probleem, het is meer een FIA-onderzoek dat we moeten respecteren en waarvan we de uitkomst moeten afwachten. We zijn blij met al het bewijs dat we vorig jaar hebben laten zien, dus het was een duidelijke oplossing voor ons. Dus laten we afwachten wat de FIA zegt over hun eigen onderzoek, maar het is niet echt aan ons."

Wanneer Alonso verder gevraagd wordt over de beschuldigingen aan het adres van de FIA, laat de Spaanse coureur zich niet uit de tent lokken. "Het is zeer lastig om commentaar te geven, omdat er elke dag een nieuw gerucht de ronde lijkt te doen”, vervolgt de Aston Martin-coureur. “Dit is hun eigen zaak en hun eigen onderzoek, we respecteren het gewoon, volgen het en zien de uitkomst. Het is moeilijk om commentaar te geven van buitenaf."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS