DTM-coureur Molina naar de finale van de Blancpain Endurance Series op de Nürburgring
DTM-coureur Miguel Molina gaat met een Audi R8 GT3 naar de seizoensfinale van de Blancpain Endurance Series. De 26-jarige Spanjaard gaat op de Nürburgring uitkomen in een van de bolides van het Franse Saineloc.
De snelle coureur neemt plaats naast Gregory Guilvert en Christopher Mies. Daarmee treedt Miguel Molina in de voetsporen van DTM-coureurs Edoardo Mortara en Adrian Tambay. Het tweetal reed al eerder voor het Franse team in het BES-kampioenschap. “Het wordt een nieuwe uitdaging voor mij en ik weet niet wat ik moet verwachten", zei de DTM-coureur tegenover het Engelse Autosport. "Het is lang geleden dat ik een R8 reed, misschien twee of drie jaar. Het is iets voor een ronde en wat betreft de toekomst, we gaan het zien.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen gaat invallen met een Mercedes in Portimão: "Het worden zeven drukke weken, maar..."

FOTO'S - Orange en Clutton pakken Britse GT-titel na zinderende finale waarin alles op het allerlaatst werd beslist + UITSLAG

Verstappen-protegé Chris Lulham en Kevin Tse slaan toe met pole in zinderende British GT-ontknoping op Brands Hatch + UITSLAG





