Zware crash Hamilton tijdens test
Het team van Vodafone McLaren Mercedes werkt deze week haar testprogramma af op het circuit van Valencia, Spanje, waar het Formule 1 team zich volledig richt op de ontwikkeling van de MP4-22. Tijdens de testsessie van gistermiddag is Lewis Hamilton gecrasht. Hijzelf kwam er goed vanaf, maar zijn bolide is dusdanig beschadigd dat hij zijn testwerk vandaag niet kan hervatten. De oorzaak van het ongeluk wordt nog onderzocht.
"Ik had een ongeluk tijdens het testen, maar dit soort dingen gebeuren in deze sport. Ik ben zelf niet geblesseerd en ik kijk vooruit naar de volgende testweek," aldus Hamilton vanuit Spanje.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'
Meer nieuws
17-08
