Vettel stormt naar pole “Een sensationele balans”
Voor de derde keer op rij bezorgde Sebastian Vettel het Red Bull F1 Team de pole positie op het circuit van Suzuka. In de laatste sessie van de kwalificatie zette Vettel een stormachtige tijd neer, waar de rest van de concurrentie niet meer aan kon komen. Doordat zijn grote concurrent Alonso vanaf een zevende positie zal starten, kan de jonge Duitser wellicht morgen weer punten inlopen in het kampioenschap.
“Gisteravond was ik vere van tevreden, zeker omdat we tijd verloren in de eerste sector, maar ik kon mijn fout vinden en oplossen. Morgen zal het interessant zijn, zeker vanwege de harde banden, maar hopelijk kunnen we de posities behouden zoals we deze vandaag hebben behaald”.
“Het was goed dat we de tijd hadden in de eerste run, zeker omdat er later met geel werd gezwaaid in een bocht. We hadden een sensationele balans in de wagen en konden daardoor alles aan vandaag. We hadden dankzij dat ook per sessie maar één run nodig, dat gebeurt zeker niet altijd met verse banden en weinig brandstof. Dat was toch erg speciaal”.
“Gisteravond was ik vere van tevreden, zeker omdat we tijd verloren in de eerste sector, maar ik kon mijn fout vinden en oplossen. Morgen zal het interessant zijn, zeker vanwege de harde banden, maar hopelijk kunnen we de posities behouden zoals we deze vandaag hebben behaald”.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
More news
17-08
