Valtteri Bottas komt weg met waarschuwing na crash met Romain Grosjean
Valtteri Bottas ondervindt geen verdere problemen na zijn crash met Romain Grosjean tijdens de tweede vrije training in Abu Dhabi. De Fin bood bij de wedstrijdleiding zijn excuses aan en gaf toe dat het een mislukte inhaalactie was. Daarom komt de Mercedes-coureur weg met een waarschuwing. Heel veel had een gridstraf niet uitgemaakt, omdat Bottas vanwege nieuwe motoronderdelen toch al achteraan moest starten.
Teambaas Toto Wolff had eerder bij Sky Sports F1 al aangegeven dat Bottas schuld had aan de crash. De Fin probeerde de Haas-coureur uit te remmen en voorbij te gaan, maar die stuurde op de racelijn in en daar raakten beide auto's elkaar.
Teambaas Toto Wolff had eerder bij Sky Sports F1 al aangegeven dat Bottas schuld had aan de crash. De Fin probeerde de Haas-coureur uit te remmen en voorbij te gaan, maar die stuurde op de racelijn in en daar raakten beide auto's elkaar.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
Meer nieuws
17-08
