TIP: Altijd als eerste op de hoogte met de RaceXpress RSS-feed
Wil je altijd als eerste op de hoogte zijn van het laatste nieuws op RaceXpress? Dat kan, want RaceXpress beschikt ook over een eigen RSS-feed. Met deze feed ben je altijd via je eigen feedreader of startpagina op de hoogte van het laatste autosportnieuws over de F1, Superleague Formula of andere binnen- en buitenlandse raceklassen. De feed is beschikbaar via http://www.racexpress.nl/rx_nieuws_rss2.php.
Kijk voor meer informatie over RSS op wikipedia en kijk hoe je de RaceXpress RSS-feed kan toevoegen aan bijvoorbeeld je eigen iGoogle startpagina!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08
