Thailand in 2014 op Formule 1-kalender?
Thailand loopt op schema om in 2014 toe te treden tot het wereldkampioenschap F1. Het Aziatische land timmert flink aan de weg op autosportgebied en mag eind dit jaar de Race of Champions organiseren, het jaarlijkse afsluitende evenement waar alle toprijders van over de gehele wereld aan deelnemen. Volgens de berichten speelt Red Bull-eigenaar en mede-oprichter Chalerm Yoovidhya een belangrijke rol in de organisatie en op financieel vlak.
“Onze gesprekken met Bernie Ecclestone zijn soepel verlopen”, verklaarde Kanokphand Chulakasem, gouverneur van het sportministerie van Thailand, tegenover Phuket News. “We verwachten de rechten te krijgen om vanaf 2014 een Grand Prix te mogen organiseren.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

