Rosberg loopt warm voor nieuwe onderdelen: "IBen benieuwd hoe het gaat werken"
Nico Rosberg heeft veel vertrouwen in een sterke prestatie tijdens de aanstaande Grand Prix van Spanje. De Mercedes GP F1-coureur was de afgelopen races sterk onderweg maar was niet in staat om dat tijdens de race in een podium om te zetten. In Spanje was zijn team tijdens de wintertests goed onderweg. De Duitser hoopt dan ook tijdens de aanstaande GP sterk voor de dag te kunnen komen.
“Onze stijgende lijn is voor iedereen duidelijk waarneembaar, ondanks het feit dat we in de raceconfiguratie ten opzichte van de kwalificatie nog wat meer progressie moeten boeken”, legde Rosberg uit. “Ik kijk uit naar Barcelona waar we ook een nieuwe update voor de auto zullen introduceren. Ik ben zeer benieuwd hoe het gaat werken. We hebben tijdens de laatste wintertest op dit circuit goed gepresteerd. Hopelijk kunnen we dat vertalen naar een sterk resultaat dit weekend.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls

Charles Leclerc confía en Fred Vasseur tras las críticas de Toto Wolff
Más noticias
17-08
