'Ron Dennis teruggezet in functie binnen McLaren'
Ron Dennis is binnen McLaren steeds minder geliefd en zou zelfs teruggezet zijn in functie. De voormalig teambaas van het F1 Team wordt door velen nog altijd gezien als het gezicht van het Britse merk. Achter de schermen lijkt de situatie heel anders te zijn. Enkele jaren geleden verkocht Dennis 30% van zijn aandelen in het bedrijf aan de Bahreinse investeringsmaatschappij Mumtalakat Holding en ging hij aan de slag als voorzitter van de McLaren Group.
De tegenvallende resultaten van de autoverkopen en de uitbreiding van de Bahreinse invloed bij McLaren heeft geleid tot de degradatie van Dennis, zo meldt Auto Motor und Sport. De Brit zou zijn stemrecht binnen de raad van bestuur van de McLaren Group hebben verloren. Bovendien is Bahrein boos omdat het 'speeltje' van Dennis, McLaren Automotive, flinke verliezen maakt. In plaats van de geplande 3.5000 straatauto's is slechts de helft verkocht. De investeerders zien hun geld wegvloeien en vrezen dat nooit meer terug te zien. De verliezen lopen in de honderden miljoenen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

