Red Bull Racing later met presenteren bolide dan Toro Rosso
Red Bull Racing heeft vandaag laten weten dat het de RB6, de opvolger van de uiterst succesvolle RB5, zal presenteren op 10 februari aanstaande. De verwachtingen zijn hooggespannen, want het Britse team kon in 2009 lang meestrijden om de wereldtitel.
Red Bull besloot geen haast te maken om de eerste test te halen, zodat ontwerpers van het team meer tijd kregen voor het afronden van de RB6.
Opvallend is dat Toro Rosso, dat voor 2010 een eigen bolide heeft moeten ontwerpen, eerder de baan op gaat dan moederteam Red Bull Racing. Toro Rosso is wel aanwezig bij de eerste test in Valencia, Red Bull is er pas bij in Jerez.
Red Bull besloot geen haast te maken om de eerste test te halen, zodat ontwerpers van het team meer tijd kregen voor het afronden van de RB6.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Jordy Stuivenberg
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

