Red Bull-ontwerper Adrian Newey stond voor uitdaging: "De grootste regelwijziging sinds 1983"
Red Bull presenteerde deze week de nieuwe RB18. Met deze bolide gaat Max Verstappen op jacht naar prolongatie van zijn wereldtitel. Ontwerper Adrian Newey stond voor een grote opgave gezien de forse wijzigingen in de reglementen. Volgens de ervaren Brit moeten we bijna 40 jaar terug voor een vergelijkbare ommezwaai. In deze video komen ook technisch directeur Pierre Wache en Chief Engineer Paul Monaghan aan het woord over de nieuwe RB18.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

