Formule 1

Ralf Schumacher ziet kentering: "Nu is het Max Verstappen waarop gejaagd wordt"

Door Bart4 juni 2021 · 10:55 uur1 min lezen
Voor de eerste keer in zijn carrière gaat Max Verstappen aan de leiding van het wereldkampioenschap Formule 1. Het verschil naar Lewis Hamilton bedraagt slechts vier punten, maar je merkt dat de strijd aan is. Na jarenlange dominantie heeft Mercedes nu een serieuze uitdager in Red Bull. Volgens analist en voormalig F1-coureur Ralf Schumacher zijn de rollen veranderd.



"Dit seizoen heeft Verstappen in de Red Bull meer op de limiet gereden dan Mercedes", aldus Schumacher bij het Duitse Sky. "De Red Bull is toch nog net een tikkeltje minder dan de Mercedes. De snelheid van de Mercedes zorgt ervoor dat Verstappen meer risico moet nemen. De voorsprong die Mercedes had, is bijna helemaal weg, maar er komen wel circuits aan die Mercedes beter liggen."

In Monaco was het Red Bull dat domineerde en Verstappen kon op die manier goede zaken doen. "Ik ben wel benieuwd hoe Max met die nieuwe rol omgaat. Hij heeft in het verleden al bewezen die druk te kunnen handelen, maar de spanning neemt toe en nu is het Verstappen waarop gejaagd wordt. Laten we afwachten hoe hij daarmee omgaat."


B
Bart
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×