Professioneel debuut Verstappen: "Gewoon veilig rondrijden zonder iets geks te doen"
Na zijn eerste vrije training in de Formule 1 bleef Max Verstappen rustig en beheerst, zoals we hem kennen. De jonge Limburger gaf zelfs toe dat hij op het circuit van Suzuka niet eens had gepusht om superrondetijden neer te zetten. Toch kon het ‘wonderkind’, zoals de internationale pers hem noemt, tevreden terugkijken op zijn F1-debuut in Japan.
De Limburger erkent dat hij de goede adviezen van zijn vader heeft opgeslagen: “Hij vertelde me om mijn vertrouwen ronde na ronde op te bouwen en dat het niet om de rondetijden ging. Hij leek behoorlijk tevreden.”
“Ik was aardig relaxed. Ik deed wat ik doen moest", aldus Verstappen. "Ik was niet aan het pushen op de limiet, gewoon veilig rijden zonder iets geks te doen en proberen om veel ronden te rijden. De grootste uitdaging was om gewend te raken aan de auto, het systeem en de knoppen op het stuurwiel.”
De Limburger erkent dat hij de goede adviezen van zijn vader heeft opgeslagen: “Hij vertelde me om mijn vertrouwen ronde na ronde op te bouwen en dat het niet om de rondetijden ging. Hij leek behoorlijk tevreden.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'
Más noticias
17-08
