Pirelli: Mogelijke race strategieën en welke sets banden heeft Max Verstappen tot zijn beschikking?

De Grand Prix van Oostenrijk staat op het punt van beginnen. Tijdens de wedstrijd is er een kleine kans op regen, maar het is nog maar de vraag of deze door gaat zetten. Mocht het droog blijven, heeft Pirelli de mogelijke strategieën en overgebleven bandensets op een rijtje gezet.


Gisteren werd de sprintrace gereden en bleef de kop van het veld op de intermediate banden rijden. Alleen George Russell en Guanyu Zhou beschikken nog over een gloednieuwe set softs. Deze kunnen ze tijdens een late Safety Car-periode gebruiken. Maar Pirelli verwacht dat de wedstrijd vooral verreden gaat worden op de medium en harde band. Bekijk hieronder de voorspelde racestrategie en overgebleven bandensets voor de coureurs.


Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

