Nieuwe voorvleugel voor Lotus: "Hopelijk dichter bij de top"
Romain Grosjean hoopt komend weekend tijdens de Grand Prix van China het gat met de top weer iets te kunnen verkleinen. Het Lotus F1 Team heeft een aantal nieuwe onderdelen meegenomen naar Shanghai, waaronder een nieuwe voorvleugel. Het team was tijdens de kwalificaties in Melbourne en Sepang al goed voorin te vinden: in de openingsrace kwam Grosjean drie tienden te kort op de pole position terwijl teamgenoot Kimi Raikkonen in Maleisië een kwart seconde miste.
Wedden dat Romain Grosjean in China de pole position pakt? Klik hier! Let op: inzetten kan tot de start van de eerste vrije training.
“We hebben hard gewerkt om wat updates mee te nemen en ik ben trots op het werk dat het team verricht heeft”, aldus Grosjean. “Hopelijk brengt het ons dichter bij de top. We zagen dat McLaren erg sterk was. Misschien dat we nu dichterbij staan? We hebben een auto die in staat is om goede resultaten neer te zetten: podiumplaatsen en misschien zelfs meer als het perfect verloopt. Hopelijk levert de upgrade ons meer op dan een paar honderdsten. Het is een behoorlijk grote update die visueel zichtbaar is. De endplates aan de achterzijde zijn wat anders evenals de voorvleugel.”
Wedden dat Romain Grosjean in China de pole position pakt? Klik hier! Let op: inzetten kan tot de start van de eerste vrije training.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08

