Michael Schumacher 'supporter' van Raikkonen: "Erg blij voor hem"
JEREZ – Michael Schumacher is blij met de sterke rentree van Kimi Raikkonen in de Formule 1. De Lotus F1-coureur stond op de eerste officiële testdag van het jaar nagenoeg de gehele dag bovenaan de tijdenlijst en was sneller dan de beste weektijd van een jaar geleden. Zevenvoudig wereldkampioen Formule 1 Michael Schumacher, die in 2006 voor het laatst tegen de Fin racete, was uitermate content met de goede terugkeer van Raikkonen.
“Ik ben blij voor hem, erg blij”, aldus Schumacher na afloop. “Het is de eerste dag en laten we aan het einde van deze dagen kijken wat de tijden waard zijn geweest. Maar al met al ben ik blij voor het team en blij voor hem. Het is geweldig om zoveel wereldkampioenen op de grid te hebben. Het gaat voor ons allemaal een mooie show worden.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

