Mercedes F1 Team grijpt hoorzitting met beide handen aan
Het Mercedes AMG F1 Team is blij met de hoorzitting van het International Tribunal van de FIA inzake de controversiele bandentest met Pirelli, kort na de Grand Prix van Spanje. Het team kwam drie dagen in actie met hun vaste rijders Lewis Hamilton en Nico Rosberg, die met de 2013-bolide 1.000 kilometer reden. Hoewel het team ontkent dat zij ook maar enige invloed heeft gehad op de testwerkzaamheden, blijft het verboden om gedurende het seizoen een test uit te voeren.
“Sportieve integriteit is van primair belang voor Mercedes-Benz en wij hebben het volste vertrouwen in het aanstaande proces van de FIA”, zei het team in een statement. “Mercedes-Benz begrijpt de beslissing van de FIA om de zaak van de Pirelli-test voor te brengen bij het International Tribunal. We verwelkomen de mogelijkheid om alle feiten over de Pirelli-test in een open en transparante manier uit te leggen aan het International Tribunal.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”
More news
17-08
