Max Verstappen over de afstelling in Las Vegas: "Geen vanzelfsprekendheid dat je hier snel bent"

Max Verstappen weet nog niet goed waar hij staat voor de rest van het Grand Prix-weekend in Las Vegas. Op circuits met weinig downforce gaat de Red Bull sterk, maar de koelere omstandigheden maken het weer anders. In de tweede vrije training kon Verstappen geen snelle run op softs doen en kwam derhalve niet verder dan de negende tijd.
Op Verstappen.com meldt Max het volgende: "Het was lastig om te begrijpen wat we moeten doen met al die onderbrekingen. We moeten nog wat verbeteren om wat meer grip te vinden. De baan wordt natuurlijk steeds beter, dus we richten ons daarop en kijken hoe we de banden het beste kunnen gebruiken voor de kwalificatie en de race."
Dat er met weinig downforce wordt gereden, zegt Verstappen nog niet alles. "Het is hier veel kouder en het asfalt is erg glad. Daardoor kun je dit niet vergelijken met andere circuits alleen omdat het low downforce is. Het is dus geen vanzelfsprekendheid dat je hier snel bent."
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lando Norris weet het gebrek en moet tot het uiterste gaan in Bakoe: "Blijven proberen tot ik erbij neerval"

Lewis Hamilton trekt conclusies na moeizame kwalificatie: “Opnieuw vrij slecht”

McLaren topman houdt toch de opties open voor Max Verstappen ondanks Red Bull-contract tot 2030

