Max Verstappen met een keurig nette smoking onder zijn racepak
De eerste editie van Burning Rubber Live zorgde voor veel spektakel op de Willemsbrug tijdens de eerste editie van het evenement. Naast de muziek van onder andere Eva Simons, de Juf, Nino & Frankie en Baggi Begovic zorgde Infiniti ook dat Max Verstappen alvast wat sporen trok op de brug met de Scuderia F1 Toro Rosso.
Max Verstappen speelde zijn rol met verve. De jonge coureur reed vast twee keer de Willemsbrug op en af, stapte uit zijn wagen en toverde onder zijn racepak een heuse smoking uit.
Max Verstappen speelde zijn rol met verve. De jonge coureur reed vast twee keer de Willemsbrug op en af, stapte uit zijn wagen en toverde onder zijn racepak een heuse smoking uit.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08

