Max Verstappen baalt van mislopen pole position: “Zo gaat het nu eenmaal”

Na een perfect uitgevoerde sprintkwalificatie en sprintrace hoopte Max Verstappen nogmaals het maximale te behalen tijdens de kwalificatie voor de Amerikaanse Grand Prix op het Circuit of The Americas. Verstappen kwam door een crash van George Russell in de laatste seconden van de sessie niet verder dan P2 en moet zondag dus achter titelrivaal Lando Norris starten.
Na twee keer P1 te hebben gescoord dit weekend hoopte Verstappen in de kwalificatie voor de Grand Prix een drietrapsraket te kunnen maken, maar zo mooi bleek het niet. De Nederlander was razendsnel onderweg in de RB20, maar moest zijn ronde staken toen Russell hard crashte in bocht negentien.
"Helaas kon ik de ronde niet afmaken, anders hadden we een hele goede kans gehad, maar zo gaat het nu eenmaal. We hebben een paar kleine wijzigingen aan de auto aangebracht die prettig aanvoelden. Ik hoop dat dat positief zal zijn voor de Grand Prix."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Red Bull bevestigt Tom McCullough als opvolger van GianPiero Lambiase

Sebastian Vettel gaat de Tifosi gek maken met een Ferrari als eerbetoon aan Michael Schumacher

Fernando Alonso wil eerst om tafel met teameigenaar Lawrence Stroll en technisch kopstuk Adrian Newey

