Lewis Hamilton verprutst zijn race: "Sorry team, het is allemaal mijn schuld"
Voor de race was Lewis Hamilton de absolute favoriet om de race te winnen, maar het liep vandaag allemaal anders. De Brit had een slechte start. Ging vervolgens door het gravel, vocht terug, maar verprutste het aan het einde door tegen Ricciardo aan te rijden. Hamilton werd uiteindelijk nog zesde en liep uit op teamgenoot Rosberg. Hamilton is echter helemaal niet blij.
“Ik bood tijdens de race al mijn excuses aan het team aan, want ik heb het verprutst. De hele race is mijn schuld. Mijn team heeft het perfect gedaan. Hun beslissingen waren perfect, maar ik voel me klote.”
Ik gesprek met SKY F1 zei de Brit het volgende: “De race begon al niet echt goed. De Ferrari’s hadden een goede start, waardoor ik vast zat. Daarna ging het al meteen fout, het was een hele lastige middag voor mij. Het was een hele slechte dag op het kantoor.”
“Ik bood tijdens de race al mijn excuses aan het team aan, want ik heb het verprutst. De hele race is mijn schuld. Mijn team heeft het perfect gedaan. Hun beslissingen waren perfect, maar ik voel me klote.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”

George Russel blikt terug op bijzonder moment waarbij Verstappen hem dwarszat: 'Totaal onverwacht'
Más noticias
17-08
