Kobayashi fan van Singapore “Erg gaaf om er weer te racen”
Voor Kamui Kobayashi is het F1-weekend in Singapore één die dicht bij zijn thuisland is, en misschien daarom wel specialer is dan één van de Grand Prix-weekenden in Europa. Toch was het voor de Japanner geen goed begin van het weekend, want de snelheid in de Sauber zat er in de eerste twee vrije trainingen niet in.
“De eerste sessie ging vooral om het evalueren van de nieuwe onderdelen, en dat ging prima, alleen onze snelheid was wel erg zwak. Ik had namelijk te veel overstuur, maar het was toch erg gaaf om weer te racen in Singapore. Het is wel belangrijk dat we ons nog blijven verbeteren, want vertrouwen in de wagen betekent veel hier.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08
