Formule 1

Kansloos, maar toch tevreden - Oscar Piastri: "Blij om terug te zijn in de top drie"

Door Frank Korsel25 september 2026 · 15:33 uur1 min lezen
Kansloos, maar toch tevreden - Oscar Piastri: "Blij om terug te zijn in de top drie"
🏁 DIT WEEKEND Qatar Airways Azerbaijan Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Oscar Piastri start de Grand Prix van Azerbeidzjan vanaf de derde positie. De Australiër is blij om zich weer aan de kop van het veld te melden, maar tegen het tempo van George Russell bleek hij niet opgewassen.

"Het was goed", zei hij na afloop van de kwalificatie. "We vonden wat extra snelheid." Dat patroon zag hij dit seizoen vaker terugkeren bij McLaren.

"Het is niet de eerste keer dat dit ons dit jaar overkomt. We lijken in de training wat op achterstand te staan en komen dan in de kwalificatie met dat beetje extra."

Over de korte periode waarin hij samen met teamgenoot Lando Norris de tijdlijst aanvoerde, was Piastri zelf het meest verbaasd. "Ik was best verrast om ons een-twee te zien staan na die eerste ronde van Q3, maar helaas hadden we geen enkele hoop tegen George."

Met de vorm van het weekend kon hij naar eigen zeggen tevreden zijn. "Ik ben blij met hoe het weekend tot nu toe is verlopen. Heel blij om weer terug te zijn in de top drie."

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×