Kaartverkoop geopend voor Grand Prix van Portugal: maximaal 65.000 mensen
Na 24 jaar keert de Formule 1 dit jaar weer terug op Portugese bodem. Waar in 1996 gereden werd in Estoril, reist het circus eind oktober af naar Portimao. Het nieuws van dit weekend is dat de kaartverkoop geopend is en dat de organisatie hoopt op maximaal 65.000 mensen. Dat zei Olav Mol vrijdagavond in het Formule 1 Café van Ziggo Sport.
Op de site van de kaartverkoop wordt met geen woord gerept over maatregelen rondom het coronavirus. Kaartjes zijn te koop vanaf 100 euro.
Op de site van de kaartverkoop wordt met geen woord gerept over maatregelen rondom het coronavirus. Kaartjes zijn te koop vanaf 100 euro.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

STATEMENT Racing Bulls: Yuki Tsunoda racet in Zandvoort voor Racing Bulls tijdens de Grand Prix van Nederland

Nieuwe teamgenoot voor Max Verstappen in Zandvoort: "Wensen Isack een spoedig herstel"

Mercedes weigert Kimi Antonelli voorlopig voor te trekken in titelstrijd: "Het is veel te vroeg"

Zo kijk je LIVE en GRATIS de 2026 Formula 1 Dutch Grand Prix in Zandvoort
More news
19-08
