Jack Plooij heeft zijn bedenkingen: "Wie zegt dat de teams Oostenrijk binnen mogen?"
De Formule 1 richt zich op een seizoenstart in Oostenrijk. De race op de Red Bull Ring staat voor begin juli op de kalender en als de race door kan gaan, zal het sowieso zonder publiek zijn. Ziggo Sport-commentator Jack Plooij heeft zo zijn bedenkingen bij de plannen. "Helmut Marko stelt dat we in Oostenrijk kunnen komen racen, maar wie zegt dat de teams Oostenrijk binnen mogen?", vraagt Plooij zich af in het Formule 1 Café.
"En mogen de teams vanuit Engeland wel het land uit of houdt de Brexit hen tegen?", aldus de tweede vraag van de pitreporter. "Je moet als je begonnen bent het seizoen kunnen doorzetten. Het is niet de bedoeling dat het na twee races weer stilvalt."
"En mogen de teams vanuit Engeland wel het land uit of houdt de Brexit hen tegen?", aldus de tweede vraag van de pitreporter. "Je moet als je begonnen bent het seizoen kunnen doorzetten. Het is niet de bedoeling dat het na twee races weer stilvalt."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”
Meer nieuws
17-08
