Heeft Badoer een bord voor zijn kop? "Absurd om mij nu nog te vervangen"
De toekomst van Luca Badoer als Grand Prix-coureur hangt aan een zijden draadje. Van zijn optreden in Valencia en in Spa kon Ferrari’s Stefano Domenicali niet warmlopen. De Italiaan kon allesbehalve schitteren in de F1 GP's van Valencia en Spa, waar hij de vervanger was van de geblesseerde Felipe Massa, die op zijn beurt overigens in 2009 niet meer in actie komt. Ferrari heeft besloten om tot later deze week te wachten alvorens te beslissen of Badoer zijn laatste F1-race heeft gereden al dan niet. Toch bleek Badoer zelf positief over zijn optreden en hoopt dat hij bij de volgende GP op Monza toch de kans krijgt. De meestbesproken Italiaan na premier Silvio Berlusconi is er van overtuigd dat hij op dat circuit kan laten zien wat hij in zijn mars heeft.
Luca Badoer was zelf goed te spreken over zijn perfomance. ”Ik heb mijn niveau weer wat weten te verhogen en ik wil heel graag racen op Monza, want dat is samen met Fiorano en Mugello één van de circuits die ik het beste ken. Het zou absurd zijn om mij nu nog te vervangen voor de Italiaanse GP, want ik ben overtuigd dat ik het goede ritme zal hebben op Monza."
“Ik heb mijn best gedaan, maar spijtig genoeg liep ik bij de start twee flat spots op waardoor ik tijdens mijn eerste stint de hele tijd last had van vibraties in de voorbanden”, blikt Badoer nog eenmaal terug op de race. “Toen de banden gewisseld waren verbeterde de situatie, maar de prestatie van de harde compound zijn niet zo goed als die van de zachte compound.”
Luca Badoer was zelf goed te spreken over zijn perfomance. ”Ik heb mijn niveau weer wat weten te verhogen en ik wil heel graag racen op Monza, want dat is samen met Fiorano en Mugello één van de circuits die ik het beste ken. Het zou absurd zijn om mij nu nog te vervangen voor de Italiaanse GP, want ik ben overtuigd dat ik het goede ritme zal hebben op Monza."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
Meer nieuws
17-08
