Formule 1

Hamilton haalt uit naar McLaren: “Nog geen enkel GP-weekend zonder fouten”

Door Bas Kaligis28 mei 2012 · 19:14 uur1 min lezen
Lewis Hamilton heeft na afloop van de Formule 1 Grand Prix van Monaco uitgehaald naar zijn team. De Brit werd tijdens de pitstopperiode voorbijgestoken door zowel Fernando Alonso als Sebastian Vettel, die een andere bandenstrategie had. De McLaren F1-coureur viel daardoor terug tot de vijfde plaats na vanaf de derde stek te zijn vertrokken. Na afloop was hij not amused over het gebrek aan informatie die hij verkreeg.


“Je had me up-to-date moeten houden”, zei Hamilton direct via de boordradio tegen zijn engineer. Na afloop gaf de Brit aan: “Ik had niet de informatie dat Sebastian onderweg was om mij voorbij te komen. Ik had eenvoudig kunnen pushen. We hebben nog geen enkel Grand Prix-weekend gehad waar niets fout is gegaan.”

Teamgenoot Jenson Button deelde die mening. De voormalig wereldkampioen zat lange tijd vast achter Heikki Kovalainen en in een do-or-die actie spinde de Brit en viel uit: “Dit is mijn slechtste periode sinds de oude Honda-dagen, maar het is niet anders.”
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×