Formule 1

Grote kans Max Verstappen in Singapore: "Dit jaar geen NO, maar hopelijk een YES!"

Uitgegeven door Alfred Bakker • 15 september 2016 02:13

De vaste bankzitter, race-expert en studiobewoner tijdens Formule 1 weekeinden voor Ziggo Sport F1, Robert Doornbos is zeer optimistisch voor de winstkansen van Red Bull in Singapore en in het bijzonder van Max Verstappen. De 31-jarige tennisser en ex-F1-coureur heeft in het verleden voor Sauber, Red Bull en Minardi gereden. Het is dus aannemelijk dat hij een reële inschatting kan maken van wat we kunnen verwachten dit weekeinde.


"We gaan nu naar Singapore, een semi-stratencircuit met ook best wel snelle stukken erin. Dat is helemaal in het straatje van Red Bull", legde Ziggo Sport analist Robert Doornbos uit in zijn column. Hij is positief over de kansen van Max. "Je hebt daar veel aërodynamische en mechanische grip nodig en dat zit gewoon heel goed bij die auto. Motorvermogen is daar iets minder belangrijk dan in Monza."

"Renault introduceert een motorupdate in Singapore. Dat betekent 15 extra PK voor Max en hopelijk vertaalt zich dat in een paar tienden tijdwinst per ronde. Max houdt van stratencircuits, daarop is hij gewoon goed. In Monaco maakte hij wat foutjes, maar vorig jaar op Singapore reed hij in zijn Toro Rosso een waanzinnige race met de bekende NO!!! Dit jaar wordt het hopelijk een YES!!! op het podium."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS