Formule 1

Giedo van der Garde legt regenkwaliteiten Max Verstappen uit: "Omdat ik Nederlands ben"

Door Wim Boekel17 november 2016 · 10:43 uur1 min lezen
SAO PAULO - Max Verstappen was de regenkoning van Brazilië en declasseerde het hele Formule 1-veld. De Red Bull-coureur viel op doordat hij zelfs achter de safetycar continu op zoek was naar andere lijnen en deze vervolgens gebruikte tijdens de wedstrijd. Het leverde een mooi spektakel op toen Verstappen (opzij, opzij, opzij, we hebben ongelofelijke haast) zich terugvocht van plek zestien naar een podiumpositie achter Lewis Hamilton en Nico Rosberg.


De laatste stond voor de gang naar het podium de tiener bewonderingswaardig aan te kijken. Niet zo zeer vanwege zijn inhaalacties, maar vanwege de fantastische redding van de auto richting het rechte stuk. De Mercedes-coureur zat eerste rang, toen Verstappen de auto uit de vangrail hield. Na de wedstrijd vertelde de Nederlander zijn geheim van zijn grote kwaliteiten in de regen: ‘Omdat ik Nederlands ben’.

In de onderstaande video uit het programma Peptalk op het kanaal van Ziggo Sport legt Giedo van der Garde uit waarom de uitspraak van zijn landgenoot zo bijzonder is.



W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×