George Russell denkt net zo goed te kunnen worden als Lewis Hamilton: "Ik wil niet arrogant klinken maar..."
George Russell werd in 2018 Formule 2-kampioen en maakte de overstap naar de Formule 1. Het debuut was bij Williams, niet het beste team op de grid. De Britse coureur was de betere van zijn teamgenoot Robert Kubica, maar hing vaak aan de achterkant van het veld. In 2020 hoopt Russell het beter te doen, maar het doel is om zo goed te worden als Lewis Hamilton.
“Ik wil niet arrogant klinken, maar ik probeer mijzelf op en buiten het werk zoveel mogelijk te verbeteren”, aldus de Brit in een video van de Formule 1. “Ik geef altijd alles en geloof honderd procent in mijn eigen kunnen. Op dit moment denk ik dat Lewis de beste coureur is, maar ik ben er zeker van dat ik het net zo goed als Lewis kan doen. Alleen moet ik daar nog hard voor werken.” Russell moet op dit moment nog wachten om dat te gaan laten zien. De fabrieken zijn dicht in Engeland vanwege het Coronavirus en voorlopig reist het F1-circus de wereld nog niet over.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls
Más noticias
17-08
