Ferrari overschrijdt voor tweede keer avondklok
De problemen bij Ferrari lijken maar niet op te lossen, ondanks al het harde werk en de updates aan de Ferrari van Fernando Alonso en Felipe Massa. Zo overschreed de Italiaanse F1-renstal niet alleen eergisteren de avondklok, ook gisteren was het weer raak bij Ferrari door de avondklok te schenden met extra werk vanwege ingevlogen onderdelen aan vooral de wagen van Fernando Alonso. De Spaanse coureur is nog steeds in strijd met Sebastian Vettel om het wereldkampioenschap van 2012.
Morgen zal de strijd weer verder gaan tussen beide F1-coureurs tijdens de Grand Prix van Abu Dhabi op het Yas Marina International Circuit.
Toch is er voor Ferrari nog geen vuiltje aan de lucht door de avondklok te overschrijden, zo mag je per team vier maal in het seizoen de avondklok overschrijden voordat de FIA maatregelen neemt en een eventuele straf oplegt. Maar de grote voorsprong die Fernando Alonso eerder dit jaar had, is met sneeuw voor zon vertrokken en hij staat nu met dertien punten achter op Sebastian Vettel.
Morgen zal de strijd weer verder gaan tussen beide F1-coureurs tijdens de Grand Prix van Abu Dhabi op het Yas Marina International Circuit.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

