Ferrari haalt verloren zoon terug: "Hij is zeer gemotiveerd"
MARANELLO – Na weken van speculatie is het hoge woord er eindelijk uit: Kimi Raikkonen keert in 2014 terug bij het Ferrari F1 Team. De ervaren Fin wordt teamgenoot van Fernando Alonso, Felipe Massa vertrekt na twaalf jaar van intensieve samenwerking. Teambaas Stefano Domenicali liet zijn genoegen blijken over de terugkeer van Raikkonen, de laatste coureur die in de scharlakenrode bolide de wereldtitel pakte.
“Ik ben blij Kimi weer te kunnen verwelkomen bij de Scuderia, het team waarmee hij zijn wereldtitel heeft gewonnen”, zo zei Domenicali op de website van het team. “Ik voel dat hij blij is terug te keren naar Maranello. Hij is zeer gemotiveerd om het werk dat op hem te wachten ligt, op de best mogelijke manier aan te pakken.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08
