Ferrari-coureurs in Barcelona met nieuw chassis; de 287
BARCELONA - De derde collectieve wintertest van het seizoen begint morgen in Barcelona. Het Formule 1-circus is inmiddels aanbelandt op het Circuit de Catalunya, om daar vol aan de slag te gaan tijdens de laatste Europese testmogelijkheid. Het Ferrari F1 Team is reeds in Montmelo, om alles voor te bereiden zodat Fernando Alonso morgenochtend direct de baan op kan gaan. Na twee dagen zal teamgenoot Felipe Massa zijn stuurtje overnemen. Beide coureurs komen in Barcelona in actie met een nieuwe chassis, de #287. Daarmee is nog geen meter gereden, aangezien de launch en de tests in Valencia en Jerez met de #288 plaatsvonden. Dat chassis is terug naar de fabriek in Maranello voor een update.
Beide coureurs zullen de test met dezelfde doelstellingen als tijdens de voorgaande twee sessies: zoveel mogelijk kilometers maken om de betrouwbaarheid van de F150th Italia te verbeteren, en meer kennis te vergaren over de nieuwe Pirelli-banden.
Beide coureurs zullen de test met dezelfde doelstellingen als tijdens de voorgaande twee sessies: zoveel mogelijk kilometers maken om de betrouwbaarheid van de F150th Italia te verbeteren, en meer kennis te vergaren over de nieuwe Pirelli-banden.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

