Fernando Alonso heeft geen spijt van overstap: "Misschien als ze kampioen worden"
McLaren bood Fernando Alonso in 2014 de kans om Ferrari te verlaten en zich op een ambitieus plan te storten met Honda. Alonso verklaarde bij zijn overstap zo snel mogelijk te willen winnen, maar de kans dat dit in 2015 gaat gebeuren lijkt klein. Terwijl McLaren achteraan meehobbelt gaan de Ferrari's als de brandweer. Op dit moment lijkt Alonso de verkeerde keus te hebben gemaakt.
Spijt van zijn overstap naar McLaren heeft Alonso voorlopig dan ook nog niet: "Met Ferrari ben ik drie keer tweede geworden in het kampioenschap, een vierde keer hoefde ik niet mee te maken. Misschien denk ik er anders over als ze straks de titel in de wacht slepen, maar als dat niet gebeurt heb ik geen spijt."
Voorlopig ligt de focus van de Spanjaard echter op McLaren: "Ik en het team hebben geen datum geprikt voor wanneer we op het podium moeten staan of races moeten winnen. De auto beter maken is onze grootste prioriteit. Het is een kwestie van afwachten en hard werken. Doordat we weinig getest hebben lopen we achter de feiten aan, maar onze vooruitgang is goed. We worden beter, we zijn niet de weg kwijt. We zullen er komen, het liefst zo snel mogelijk."
Spijt van zijn overstap naar McLaren heeft Alonso voorlopig dan ook nog niet: "Met Ferrari ben ik drie keer tweede geworden in het kampioenschap, een vierde keer hoefde ik niet mee te maken. Misschien denk ik er anders over als ze straks de titel in de wacht slepen, maar als dat niet gebeurt heb ik geen spijt."
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet

Silly Season F1: ‘Carlos Sainz beweegt pas als Max Verstappen Red Bull verlaat”
Más noticias
17-08
