Dietrich Mateschitz wil een ervaren coureur naast Max Verstappen
Jean-Eric Vergne lijkt de ‘comeback kid’ te worden, zoals Jos Verstappen in het verleden ook wel genoemd werd. De Fransman werd door Scuderia Toro Rosso F1 door de komst van Max Verstappen aan de kant gezet, maar met de overstap van Daniil Kvyat naar Red Bull, is er bij Toro Rosso weer een stoeltje vrij.
De verwachting was dat Carlos Sainz Jr. in 2015 de positie ging innemen, maar het lijkt er op dat de carrière van Jean-Eric Vergne in de Formule 1 alsnog verlengd wordt. Speedweek vroeg aan Dietrich Mateschitz of de Fransman nu blijft bij Toro Rosso in 2015. Hierop reageerde de Oostenrijker: ‘Om een ervaren coureur te hebben naast een erg jonge coureur is een behoorlijk sterk argument.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08

