De la Rosa realistisch over kansen
De Spanjaard Pedro de la Rosa, voormalig testrijder van McLaren en dit jaar aangetrokken door het nieuwe F1 team van Sauber, is realistisch over de kansen van het team voor 2010.
"We zullen het proberen, maar het is eigenlijk onmogelijk", liet de 38-jarige Spanjaard optekenen. "We moeten realistisch zijn, we moeten proberen zoveel mogelijk punten te halen, races winnen zit er niet in. We hebben een goede auto, maar we zijn maar een klein team."
In de Spaanse pers gingen geruchten dat de auto's op het circuit van Valencia afgelopen week snelle tijden neerzette met lege brandstoftanks om zo sponsoren aan te trekken. De La Rosa ging hier inhoudelijk niet op in maar gaf wel aan dat het erg moeilijk zal worden om met de C29, zoals de nieuwe Sauber heet, overwinningen te scoren of podiums te behalen.
"We zullen het proberen, maar het is eigenlijk onmogelijk", liet de 38-jarige Spanjaard optekenen. "We moeten realistisch zijn, we moeten proberen zoveel mogelijk punten te halen, races winnen zit er niet in. We hebben een goede auto, maar we zijn maar een klein team."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
E
Edwin Schimmel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!

El talento de Red Bull, Tsolov, coquetea con un asiento en F1; el búlgaro tendrá su primera prueba de F1 con Racing Bulls

Charles Leclerc confía en Fred Vasseur tras las críticas de Toto Wolff
Más noticias
17-08
