Charles Leclerc: “Upgrades helpen, maar McLaren blijft te snel”

Charles Leclerc start zondag als derde in de Grand Prix van België. De Monegask was na afloop tevreden met zijn ronde, maar benadrukt dat Ferrari nog steeds tekortkomt ten opzichte van McLaren.
De renstal uit Maranello bracht dit weekend updates mee naar het circuit van Spa-Francorchamps en dat leverde direct resultaat op. Toch schat Leclerc zijn verwachtingen voor de race niet al te hoog in.
“Ja en nee”, antwoordde de Monegask op de vraag of hij meer vertrouwen heeft in de rest van het seizoen. “We zetten stappen in de goede richting, maar we staan gemiddeld nog steeds drie tot vier tienden achter McLaren in de kwalificatie.”
Hoewel de upgrades een positief effect hebben, zijn ze volgens Leclerc niet voldoende om het gat te dichten: “We zullen nog wat extra performance kunnen vinden als we deze updates beter begrijpen en benutten. Maar het zal niet genoeg zijn om McLaren consequent uit te dagen.”
Toch kraakt Leclerc ook een positieve noot: “We gaan vooruit. De auto voelde goed aan, en ik ben blij met mijn ronde”, sloot de achtvoudig Grand Prix-winnaar af.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton neemt opvallend standpunt over terugkeer F1 naar Midden-Oosten

David Coulthard waarschuwt Williams voor gevolgen als B-spec tegenvalt

Sky Sports F1-analist Jamie Chadwick uit kritiek op Antonelli na crash: “Het is alles of niets”

